WYKORZYSTYWANIE TREŚCI

§1.
 Portal gazetacodzienna.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie materiałów w postaci artykułów, zdjęć i materiałów wideo bez uzyskania uprzednio zgody Wydawcy Portalu.§2. 
Warunkiem wykorzystania treści zamieszczonych w Portalu gazetacodzienna.pl jest uzyskanie zgody właściciela praw majątkowych. Prawa majątkowe wszystkich materiałów opublikowanych na stronie gazetacodzienna.pl należą do Wydawcy Portalu, Agencji Promocyjno-Reklamowej SPOT s.c. Piotr Czerwiński, Wojciech Krawczyk.§1.
 Portal gazetacodzienna.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie materiałów w postaci artykułów, zdjęć i materiałów wideo bez uzyskania uprzednio zgody Wydawcy Portalu.§2. 
Warunkiem wykorzystania treści zamieszczonych w Portalu gazetacodzienna.pl jest uzyskanie zgody właściciela praw majątkowych. Prawa majątkowe wszystkich materiałów opublikowanych na stronie gazetacodzienna.pl należą do Wydawcy Portalu, Agencji Promocyjno-Reklamowej SPOT s.c. Piotr Czerwiński, Wojciech Krawczyk.§3.
 Zasady wykorzystania treści ustalane są indywidualnie z Dyrektorem Wydawniczym Portalu Wojciechem Krawczykiem.§4.
 Wykorzystanie materiałów bez zgody Wydawcy jest równoznaczne z akceptacją cennika, zgodnie z którym Wydawca za artykuł pobiera opłatę w wysokości 500 zł brutto, a za zdjęcie opłatę w wysokości 250 zł brutto.§5.
 Prawa autorskie są niezbywalne i należą do autorów materiałów, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)§6.
 Każdy materiał pochodzący z Portalu gazetacodzienna.pl umieszczany na innej stronie, musi posiadać aktywny link odsyłający do artykułu, zdjęcia lub materiału wideo zamieszczonego w Portalu gazetacodzienna.pl, z podaniem oryginalnego tytułu oraz autora materiału.