Zapraszamy na PSZOK

0
330
- reklama -

Kiedy przychodzi pora na wymianę mebli, sprzętu AGD/RTV, lub po prostu chcemy pozbyć się niepotrzebnych rzeczy np. zabawek, wózków czy łóżeczek po dzieciach to nie wyrzucajmy ich do kosza tylko przynieśmy do punktu Graty z Chaty, który zlokalizowany jest na terenie PSZOK przy ul. Bałtyckiej 11a w Słupsku.

Obecnie panuje moda na bycie eko. I choć wiele osób nadal hołduje ideom konsumpcjonizmu, to warto zmienić styl życia na bardziej świadomy, ekologiczny i odpowiedzialny. Będzie to m.in. korzystanie z różnego punktów „dającym rzeczom drugie życie”

Punkt Graty z Chaty to ważne miejsce na terenie naszego miasta – jest to miejsce, gdzie mieszkańcy mogą dostarczyć przedmioty, które są im niepotrzebne, ale są wciąż sprawne i mogą przydać się innym. Ponownie wykorzystując przedmioty ograniczamy powstawanie odpadów.

Jakie rzeczy mogą dostać drugie życie?

Jest to cały wachlarz przedmiotów – meble, zabawki, płyty i kasety, książki, naczynia, sprzęt sportowy i wiele innych. Przede wszystkim muszą być to rzeczy działające, czyste i takie, które nie stwarzają zagrożenia dla kolejnych użytkowników.

Pozostawienie przedmiotów w punkcie, podobnie jak ich odbiór nie wymaga uiszczenia jakichkolwiek opłat, wszystko funkcjonuje całkowicie za darmo.

 

- reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here