Kalendarz imprez 18.02-03.03

0
292
- reklama -

KALENDARZ IMPREZ W SŁUPSKU

18.02. (sobota), godz. 19:0019.02. (niedziela), godz. 19:00
KULTURA I SZTUKA TEATR
„Pomoc domowa”
Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku, ul. Jana Pawła II 3

Utwór Marca Camolettiego to swobodna kontynuacja kultowego spektaklu „Boeing, Boeing” tego samego autora. Tym razem doświadczona w męsko-damskich przygodach rubaszna pokojówka musi zmierzyć się w nowym miejscu pracy z kolejnymi wyzwaniami.

19.02. (niedziela), godz. 12:00
DOM I RODZINA DZIECI SZTUKA DLA DZIECI, Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, Słupsk, ul. Jana Pawła II 3,
KONCERT FAMILIJNY – Filharmonia po hejnale

Filharmonia po hejnale to nowy cykl koncertów otwartych i ogólnodostępnych (biletowanych) z udziałem zespołów orkiestrowych i solistów, adresowany do całych rodzin. Jednym ze sposobów dotarcia do szerszej publiczności jest wyjście z muzyką poza ramy „poważnej” filharmonii.
Klasyczny wymiar koncertu to przede wszystkim słynne „Bolero” Maurice’a Ravela, ukazujące pełną galerię instrumentów i barw orkiestry. Humorystycznie zaaranżowana „Habanera” Georgesa Bizeta, porywające i energetyczne „Mambo” z musicalu West Side Story Leonarda Bernsteina oraz zawsze pełne temperamentu tanga Astora Piazzolli ten wymiar dopełnią. W koncercie nie zabraknie także uwielbianych przez małych i dużych melomanów znanych tematów muzyki filmowej.

24.02. (piątek), godz. 17:00 i 20:00
KULTURA I SZTUKA TEATR
Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, Słupsk, ul. Jana Pawła II 3
„I LoveE You, a teraz się zmień”
I Love You, You’re Perfect, Now Change Joe DiPietro

„I Love You” to komedia dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby i dla tych, którzy nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać!

26.02. (niedziela), godz. 18:00
MUZYKA POP & ROCK
Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, Słupsk, ul. Jana Pawła II 3
Mirosław Niewiadomski: Sinatra & Presley

Obaj tak różni, a tak samo fascynujący… Jeden był śpiewającym kelnerem, a drugi podobno porzucił karierę wojskową z powodu ukochanej. Atmosferę lat 50. i 60. postarają się wskrzesić muzycy wraz z Mirosławem Niewiadomskim, przenosząc słuchaczy do świata, gdzie nieznajomi w nocy („Strangers in the Night”) upajają się wyzwoloną melodią („Unchained Melody”).

3.03. (piątek), godz. 19:00
KULTURA I SZTUKA TEATR
Słupski Inkubator Technologiczny – SIT Słupsk, ul. Portowa 13b, Klimakterium… i już

Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości.
Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń – kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Poprzez spektakl pragniemy zilustrować, w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, jak różnymi sposobami można sobie z tym radzić.

- reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here