PL-TRANSGLOB – łączymy północ kraju z południem Europy

0
357

Mamy rozwiązanie dla Waszych problemów transportowych

Firma transportowo-spedycyjna PL-TransGlob powstała w 2002 r. Lata na rynku pozwoliły  uzyskać ogromne doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym. Firma obsługuje i transportuje towary we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Specjalizuje się w transporcie chłodniczym. Posiada flotę samochodów marki VOLVO o standardach EURO 5 oraz EURO 6.

Z północy na południe  – rzetelny transport

Firmy z północnej części Polski wciąż borykają się z brakiem sprawnego transportu na południe Europy. TransGlob wychodząc na przeciw tym problemom oferuje nie tylko szybki i rzetelny transport na południe kraju, ale również kontynuuje go do całej południowej Europy, jak i gwarantuje dostawy powrotne. W propozycji firmy znajdziemy profesjonalny przeładunek oraz przechowywanie towarów w nowoczesnych magazynach w specjalnych warunkach chłodniczych. Znakomitym ułatwieniem są stałe wahadłowe linie, które obsługiwane są conajmniej raz w tygodniu, do Węgier, Rumunii, Bułgarii, Słowenii, Chorwacji i Północnych Włoch.

PL-TransGlob to firma, która nieustannie się rozwija i powiększa swój tabor. Każdego roku uruchamia kolejne zestawy chłodnicze. Współpracuje z wieloma firmami przewozowymi, co pomaga w realizacji powierzonych zleceń. Swoim kontrahentom gwarantuje fachowość, kompleksową obsługę transportową i rzetelność świadczonych usług. 

„Ufamy naszym kierowcom. Ich doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że mamy pewność realizacji Państwa zamówienia.”

  Nasza misja to świadczenie usług, których jakość, nowoczesność i atrakcyjność zapewni klientom pełne zadowolenie, a Spółce pomyślny rozwój.

Prowadzimy działalność na zasadach uczciwej konkurencji i poszanowania dobrych obyczajów oraz słusznych interesów konsumentów.

Gotowi do transportu 24/7

Oferujemy przeładunki towarów boczne i rampowe, przeładunki wewnątrz magazynu, a także przeładunki z auta do auta bez usługi magazynowania.

Oferujemy możliwość składowania krótko i długoterminowego wraz z kompleksową obsługą magazynową.

Nasi spedytorzy z działu krajowego zorganizują dla Ciebie i Twoich klientów dostawę pod wskazany adres na terenie Polski.

Podejmiemy się każdego zlecenia na terenie Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie przewieźć każdy rodzaj towaru dzięki nowoczesnym naczepom, które umożliwiają transport w temperaturze od +30 do -30 stopni Celsjusza. Wykorzystujemy wszystkie możliwości, jakie daje nam Unia Europejska. 

NASZE SAMOCHODY SĄ GOTOWE 24H 7 DNI W TYGODNIU. POTRAFIMY PRZYJMOWAĆ I REALIZOWAĆ ZLECENIA, GDY INNE FIRMY W TYM CZASIE NIE PRACUJĄ

Wyjazdy w KAŻDY poniedziałek. Przyjmujemy do realizacji każdą ilość palet w temperaturze kontrolowanej. Możliwy odbiór z każdego miejsca w kraju w ciągu 24h od złożenia zamówienia transportu. Dla naszych klientów umożliwiamy magazynowanie i dostawę w dłuższym terminie w zależności od zapotrzebowania klienta.

Nasze Stałe Linie to:

Słowacja, Grecja, Czechy, Niemcy, Węgry, Belgia, Rumunia, Holandia, Bułgaria, Chorwacja, Słowenia, Włochy.

FUH PL-TRANSGLOB Piotr Wiercigroch,
ul. Bestwińska 43, 43-346 Bielsko-Biała

Izabela Kamińska 733 160 300
Urszula Chmura 505 205 219
Krzysztof Walkiewicz 662 836 713

mail: biuro@pl-transglob.pl
www.pl-transglob.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here