URODZINY RATUSZA – 2 lipca na pl. Zwycięstwa

0
310
- reklama -

Przed nami kolejny raz wspólna zabawa podczas urodzin ratusza. W ostatnich latach zawsze były to kolorowe i radosne imprezy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem słupszczanek i słupszczan. Jesteśmy pewni, że tym razem będzie podobnie!

W tym roku będziemy wspólnie świętować 122. urodziny słupskiego ratusza, więc znów będzie hucznie, radośnie i rodzinnie.
2 lipca będzie z nami Beata Kozidrak z zespołem Bajm, której ponadczasowe przeboje łączą pokolenia i zachęcają do wspólnego tańca i śpiewania.
Ale muzyka to nie wszystko, szykujemy dla mieszkańców sporo innych atrakcji. Zaczniemy odświętnie i smacznie, bo od pokrojenia tradycyjnego urodzinowego tortu dla mieszkanek i mieszkańców Słupska. To będzie preludium do pokazów sportowych na pl. Zwycięstwa i Słupskiego Grania, czyli koncertów lokalnych zespołów.
Przed cały dzień, od godz. 13, będą też dostępne stoiska i atrakcje przygotowane w formie rodzinnego pikniku. Nie zabraknie oczywiście strefy zabaw dla dzieci z dmuchańcami i fotobudką, w której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Tradycyjnie będzie można bezpłatnie zwiedzić z przewodnikiem mniej i bardziej znane zakamarki zabytkowego ratusza, a po zwiedzaniu wziąć udział w quizach i konkursach na ten temat, co od lat cieszy się ogromną popularnością.
Goście będą mogli również skorzystać z licznych stoisk edukacyjnych. Do dyspozycji będzie też bogata strefy gastronomiczna.

Serdecznie zapraszamy i widzimy się w niedzielę 2 lipca!

- reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here