Żyć pełnią barw – dla wielu marzenie, dla Zosi Karbowiak codzienność

0
1521
- reklama -

Zosia Karbowiak- pochodzi z Koszalina. Przez lata mieszkała i robiła karierę w Danii, dlatego tam znana jest bardziej niż w swoim kraju. Obecnie mieszka w Polsce, kilka kilometrów od Koszalina. Prywatnie jest żoną, mamą trzech dorosłych już córek i robi to co kocha – śpiewa. Muzyka jest nie tylko jej pasją, ale przede wszystkim zawodem. O Zosi Karbowiak zrobiło się wyjątkowo głośno za sprawą jej ostatnich utworów: „ Śniegu po pachy” i „Pełnia barw”. I to właśnie tą piosenką Zosia zachęca nas do śpiewania. No i śpiewają mali i dorośli,
a nawet stateczne matrony.

Zosia przywitała mnie swoim niezwykłym uśmiechem. Ot, spotkanie koleżanek, które po prostu umówiły się na kawę. Przy kubku kawy, w towarzystwie instrumentów toczyła się nasza rozmowa – wyjątkowo szczera, bez potrzeby maskowania i ubierania w kolorowe piórka.
O muzyce Zosia i jej mąż Tomek mogą rozmawiać godzinami. To cały ich świat. Tworzą niezwykle dobrze zgraną orkiestrę. Ale pomiędzy opowieściami o dźwiękach i rytmach mogłyśmy również porozmawiać o nas, kobietach. Zatem to również rozmowa o tym, dlaczego tak późno zaczynamy się akceptować, o tym by nie bać się komplementów, o macierzyństwie i tym by po prostu polubić siebie.

Zapraszam czytelników Tramwaju Słupskiego świata Zosi Karbowiak, świata pełnego barw i niezwykle pozytywnych dźwięków.

Tramwaj Słupski – rozmowa z ZoSią Karbowiak – YouTube

- reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here