Aktywator Dom Startupów Twoje miejsce dla biznesu

0
381

Chcesz założyć firmę, ale nie wiesz jak to zrobić i od czego zacząć? A może szukasz nieodpłatnej powierzchni do pracy? Dołącz do słupskiej społeczności startupów już dziś!
Słupski Dom Startupów to nieodpłatna przestrzeń dla przedsiębiorców, a także osób planujących założenie działalności oraz ludzi młodych, kreatywnych poszukującej przyjaznego miejsca do pracy i nawiązywania kontaktów. W Aktywatorze skorzystasz
z doradztwa prawnego i księgowego, szkoleń tematycznych, przestrzeni biurowej, a także sali konferencyjnej wyposażonej w niezbędne multimedia z dostępem do internetu.
Aktywator, to nie tylko wsparcie merytoryczne ale też wartości, których nie sposób wycenić – uśmiechniętą i pozytywną ekipę gotową podzielić się z wami doświadczeniem i kreatywnością, pomóc przezwyciężyć trudności związane z prowadzeniem działalności i wesprzeć radą. „Niemożliwe”, czy „nie da się” to słowa,które nie występują w naszych słownikach. A to wszystko – całkowicie bezpłatnie!
W Domu Startupów odbywają się szkolenia
i warsztaty z zakresu marketingu, programowania, zarządzania czasem i nowoczesnych form promocji firmy w internecie oraz za pośrednictwem Social Mediów.
Słupski Dom Startupów powstał z myślą o ludziach kreatywnych, otwartych i chcących dzielić się swoimi pomysłami, wiedzą i doświadczeniem. Jest to jedyna tak przestrzeń w mieście. Co ważne mogą
z niej korzystać nie tylko przedsiębiorcy, ale też osoby planujące otwarcie własnej firmy bądź po prostu ludzie, którzy mają innowacyjne pomysły i chcą je wdrażać lub szukają sposobu na ich rozwijanie.
Z przestrzeni Aktywatora korzystają też lokalne, duże firmy, które nie posiadają sal konferencyjnych lub wolnej przestrzeni na poprowadzenie szkoleń lub warsztatów dla swoich pracowników.
Dom Startupów powstał w ramach projektu współfinansowanego ze środków UE pn. „Łamiemy bariery, łączymy pokolenia – rewitalizacja Obszaru Podgrodzia, Starego Miasta i Śródmieścia Miasta Słupska” i jest zarządzany przez Wydział Współpracy i Promocji Urzędu Miejskiego w Słupsku.
Przestrzeń i oferta szkoleniowo doradcza Aktywatora jest całkowicie bezpłatna dla mieszkańców, przedsiębiorców i startupów ze Słupska i okolic.
Jest to innowacyjne miejsce mające na celu pobudzanie kreatywności Słupszczan oraz rozwój innowacyjnych usług i produktów a także wspieranie zdolnej młodzieży z naszego miasta.

Razem możemy więcej!

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Wydziałem Współpracy i Promocji Urzędu Miejskiego w Słupsku pod nr telefonu 59 84 88 450 lub elektronicznie na adres wip@um.slupsk.pl

Jedyna taka przestrzeń w Słupsku!
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00-15.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here