O Słupsku i potrzebie zmian – rozmowa z Adamem Sędzińskim kandydatem na prezydenta Słupska

0
555
- reklama -

W nadchodzących wyborach o fotel prezydenta Miasta Słupska powalczy 4 kandydatów. O kolejną kadencję starać się będzie obecna prezydentka Krystyna Danilecka-Wojewódzka. Konkurować z nią będą: Adam Treder z PiS, Paweł Szewczyk z Koalicji Obywatelskiej i Adam Sędziński z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców “Słupsk Wspólnie”. Lista oczywiście jeszcze nie jest zamknięta, kandydaci mogą się rejestrować do 14 marca do godz. 16:00.

Na łamach Tramwaju Słupskiego będziemy publikować rozmowy z kandydatkami.
Jako pierwszą, z racji szacunku do sprawowanej funkcji zaprosiłam prezydentkę Krystynę Danilecką-Wojewódzką. Niestety nie otrzymałam odpowiedzi na zadane pytania, choć obietnica ze strony prezydentki padła. Zatem pozostaje nam czekać na spotkanie.

Na rozmowę zaprosiłam więc Adama Sędzińskiego.

Adam Sędziński jest 47-letnim mieszkańcem Słupska, gdzie mieszka wraz z żoną Anną
i dziećmi. Jak mówi, jego więzi z Słupskiem są głęboko zakorzenione – to tutaj ukończył zarówno szkołę podstawową, jak i liceum ogólnokształcące. Posiada wyższe wykształcenie prawnicze, ukończył także studia podyplomowe z zakresu zarządzania, bezpieczeństwa, administracji publicznej i systemów informatycznych. Ma bogate doświadczenie zawodowe obejmujące handel, sprzedaż, transport, a także prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Od kilkunastu lat pełni funkcję Sekretarza Gminy Redzikowo (dawniej Słupsk), angażując się w organizację życia społecznego i aktywnie działając na rzecz dobra publicznego.

O tym, dlaczego zdecydował się kandydować na prezydenta Słupska, o potrzebach, zaniedbaniach i pomysłach. Zapraszam do wysłuchania rozmowy:

http://www.youtube.com/watch?v=9_4y69xkaf8

- reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here