#OdważnaJa – sięgnij po zmianę

0
233
- reklama -

Jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko, na co się odważymy.

Czym jest pewność siebie, a czym poczucie własnej wartości? Jak pewności siebie nie mylić z arogancją? Dlaczego my, kobiety się nie wspieramy? Dlaczego tak bardzo nie lubimy siebie?
Te i wiele innych pytań stały się pretekstem do rozmowy z Agnieszką Dobosz. Lada chwila na rynku pojawi się bowiem jej e-book „#OdważnaJa”.

W internetowym świecie zarzucani jesteśmy ofertami, które mają nas zainspirować do pracy nad sobą. Co oczywiście jest niezwykle ważne i może tylko poprawić nasze życie. Jednak jak wybrać książkę, warsztaty czy spotkania, które będą wartościowe? Jak znaleźć grupę w której będziemy się czuć bezpieczne i zaopiekowane? W e-booku Agnieszki Dobosz znajdziemy nie tylko wiele odpowiedzi na nurtujące pytania, ale otrzymujemy również narzędzia, które są niezwykle pomocne i inspirujące.

O tym wszystkim można posłuchać w niezwykle ciekawej rozmowie z kobietą, która sporą drogę ma już za sobą. Sporo wyzwań przed sobą, ale co ważne inspiruje inne kobiety do zmian.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy: Tramwaj Słupski rozmowa z Agnieszką Dobosz (youtube.com)

Agnieszka Dobosz– jako akredytowana mentorka i coachka, pasjonuje się wspieraniem kobiet
w budowaniu pewności siebie oraz osiąganiu ich zawodowych i osobistych celów.

Jej misją jest inspirowanie i wzmacnianie kobiet, pomagając im odkryć swoje możliwości
i rozwijać się na wielu płaszczyznach. Tworzy silną społeczność, gdzie wzajemne wsparcie
i motywacja pozwalają każdej z nas rozkwitnąć i osiągać sukcesy.

Jako autorka ebooka #OdważnaJa dzieli się swoim doświadczeniem, inspirując do odwagi i pewności w podejmowaniu decyzji. Jej celem jest pomaganie kobietom w rozwijaniu ich

potencjału oraz w osiąganiu sukcesów.

- reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here