Słupskie PGK od 2019 prowadzi akcję „Daj Książce Drugie Życie”

0
363
- reklama -

Chociaż dla większości z nas sama myśl o wyrzuceniu książki do śmieci budzi zgrozę, to należy mieć świadomość, że sporo ludzi jednak tak postępuje.

Słupskie PGK od 2019 nieprzerwanie prowadzi akcję „Daj Książce Drugie Życie”. Polega ona na znajdowaniu dla używanych książek nowego domu. Jeśli ktoś ma niepotrzebne książki, które planuje wyrzuci do pojemnika na odpady, zamiast tego może je dostarczyć do siedziby firmy przy ul. Szczecińskiej 112 lub Bałtyckiej 11A skąd zostaną po wcześniejszym sprawdzeniu ich stanu, rozmieszczone na jednym z kilku regałów znajdujących się w całym mieście, skąd mogą zostać zabrane przez każdą zainteresowaną osobę.
Jeśli masz niepotrzebne książki których już nie czytasz, chcesz zrobić miejsce na nowe lub chcesz je wyrzucić mamy dla ciebie rozwiązanie. Przynieś je do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku przy ul. Szczecińskiej 112 lub Bałtyckiej 11a a my znajdziemy dla nich nowy dom. „Daj Książce Drugie Życie” to akcja prowadzona już od 3 lat mająca na celu zmniejszenie ilości odpadów poprzez zapobieganie wyrzucania książek. Książki udostępniane są również podczas wydarzeń organizowanych na terenie miasta i okolic, w których Spółka bierze udział.

- reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here